VRBackup – Twoja kopia bezpieczeństwa

VRBackup - Twoja kopia bezpieczeństwa

VRBACKUP to usługa wykonywania wirtualnej kopii bezpieczeństwa danych. Oprogramowanie kompresuje dane w plikach i codziennie wysyła je na wirtualny dysk w chmurze. Serwer wirtualny przechowuje aż 10 kopii wstecz - jedna na każdy dzień, po dziesięciu dniach najstarsze dane są zastępowane nowszą kopią. Dodatkowo co miesiąc program tworzy jedno archiwum miesięczne - przechowujemy aż 12 takich kopii bezpieczeństwa.

VRBackup - wirtualna kopia bezpieczeństwa danych
ergonomia i skalowalność

Ergonomia i skalowalność

Aż 25 GB bezpiecznej powierzchni dyskowej w chmurze z możliwością jej zwiększenia. Jedno lub kilka indywidualnych kont dostępowych.

pewność

Pewność

Proces tworzenia kopii jest w pełni automatyczny i monitorowany. W przypadku błędów lub problemów technicznych niezwłocznie otrzymasz powiadomienia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Twoje dane zabezpieczamy w tym samym miejscu, z którego korzystają największe banki i operatorzy telekomunikacyjni.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Nie musisz wykonywać żadnych czynności – kopie zostaną automatycznie przygotowane, zabezpieczone i wysłane na wirtualny dysk.

Niski koszt usługi

Niski koszt usługi

Pełne wykonanie pojedynczej kopii bezpieczeństwa to koszt 1,75 zł brutto.

VRBackup oferuje Jedno konto dostępowe*, które można skonfigurować na kilku stanowiskach (pod warunkiem dostępności zasobów dla wszystkich użytkowników usługi).

25GB powierzchni dyskowej* na dane Twojej firmy.

Zautomatyzowane procesy wykonujące bieżącą kopii bezpieczeństwa danych.

Monitoring realizacji backup’u – tj. wysyłanie informacji e-mail lub SMS w przypadku braku wykonania kopii (np. na skutek braku dostępu do Internetu podczas próby przesłania archiwum)

* można zmienić podane wielkości i zwiększyć przydział – na podstawie rekalkulacji oferty

VRBackup

Koszty usługi VRBackup

Jednorazowa opłata startowa 162 zł netto za lokalizację (instalacja oprogramowania do przygotowywania i przesyłania kopii do chmury, przygotowanie harmonogramów, uruchomienie usługi, itp.).

Roczna opłata abonamentowa przy zachowaniu warunków bazowych – 519 zł netto (to tylko 1,38 zł netto za wykonanie i utrzymanie w powyższy sposób każdej kopii bezpieczeństwa)

?
Zapisz się na naszego newslettera

?

Masz pytanie?

18 442 04 05

Oddzwonimy do Ciebie


?

Zakupy Online

608 454 199

Zobacz naszą ofertę