Urządzenia fiskalne online w ofercie Proteuss

Kasy fiskalne Online firmy Novitus w ofercie Proteuss Sp. z o.o.

Kasy fiskalne online, które polecamy:

ONE Online to niewielka kasa o wielkich możliwościach. Ta kasa fiskalna jest nieduża i lekka dzięki czemu zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży. ONE Online może drukować nie tylko paragony, ale również faktury VAT. Świetnie sprawi się w warsztacie samochodowym, salonie fryzjerskim oraz restauracji czy kwiaciarni.

NANO Online znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Sprawdzi się w małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych oraz gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej. Kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze.

MAŁA Online to technologia dedykowana małym punktom sprzedaży. To sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów. Dzięki temu zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w niej to, czego będzie potrzebować.

SENTO Online jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji. Wystarczy jedynie zapewnić kasie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak. NEXT Online może drukować zarówno paragony, jak i faktury VAT.

Drukarki fiskalne online, które polecamy:

DEON Online to najnowsze urządzenie z rodziny sprawdzonych urządzeń fiskalnych DEON. Tę drukarkę fiskalną cechuje przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

BONO Online mimo niewielkich gabarytów ma ogromne możliwości. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.

HD Online to pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta, pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color, obsługująca jednocześnie komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Zapewniamy pełny zakres usług instalacyjnych, szkolenie i programowanie kasy podczas instalacji oraz serwis w miejscu użytkowania kasy.

Chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń 18 442 04 05

?
Zapisz się na naszego newslettera

?

Masz pytanie?

18 442 04 05

Oddzwonimy do Ciebie


?

Zakupy Online

608 454 199

Zobacz naszą ofertę