Urządzenia fiskalne Novitus Online dla stacji paliw i LPG

Przedsiębiorcy muszą przygotować się na zmiany w przepisach od 1 stycznia 2020 r. Dotyczą one wymogu wprowadzenia urządzeń fiskalnych online. Zmiany obejmować będą sukcesywnie kolejne branże. Jako pierwsze do wymiany zobligowane zostaną m.in. stacje paliw.

Drukarki fiskalne online, które polecamy:

Pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta. Pozwala na komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. HD Online może drukować nie tylko paragony, ale i również faktury VAT. Świetnie sprawdzi się na stacji paliw.

Tę drukarkę fiskalną cechuje przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Mimo niewielkich gabarytów ma ogromne możliwości. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.

Zapewniamy pełny zakres usług instalacyjnych, szkolenie i programowanie kasy podczas instalacji oraz serwis w miejscu użytkowania kasy.

Chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń 18 442 04 05

lub

?
Zapisz się na naszego newslettera

?

Masz pytanie?

18 442 04 05

Oddzwonimy do Ciebie


?

Zakupy Online

608 454 199

Zobacz naszą ofertę