O nas


Obecnie z naszych rozwiązań i usług korzysta ponad 2 tys. małych, średnich i dużych firm i… w zasadzie można byłoby na tym zakończyć naszą prezentację – bo nie ma nic cenniejszego, niż zaufanie klientów.

Ono jednak nie wzięło się z niczego i jest bezpośrednim wynikiem konsekwentnej realizacji naszej misji, którą jest zadowolenie naszych klientów.

Od prawie 25-lat jesteśmy obecni na rynku regionalnym. Od samego początku budowaliśmy silny i profesjonalny zespół specjalistów, którzy sprostają wysokim wymaganiom stawianym przez powiększające się grono naszych klientów.

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach związanych z obsługą firm, koncentrując się na sferze IT oraz systemach fiskalnych. Podstawą naszej oferty jest jej kompleksowość, tzn. projektujemy, dobieramy rozwiązania, które następnie dostarczamy i wdrażamy. Na koniec zapewniamy obsługę serwisową oraz wsparcie merytoryczne obsługiwanych procesów.

Poza bardzo dużą grupą zadowolonych klientów współpracujemy stale z czołowymi polskimi oraz zagranicznymi producentami sprzętu oraz oprogramowania.


?
Zapisz się na naszego newslettera

?

Masz pytanie?

18 442 04 05

Oddzwonimy do Ciebie


?

Zakupy Online

608 454 199

Zobacz naszą ofertę